Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Zbliża się sylwestrowe szaleństwo. Sprawdziliśmy, gdzie są jeszcze wolne miejsca
Echo Dnia, Publication date: 2010-12-28

Zobacz orginalny artykuł

Echo Dnia, Grzegorz Lipiec

Zbliża się sylwestrowe szaleństwo. Sprawdziliśmy, gdzie są jeszcze wolne miejsca

Wielkimi krokami zbliża się koniec roku, a wraz z nim szaleństwo sylwestrowej nocy. Mieszkańcy naszego regionu będą się bawić na prywatkach w domach, na wielkich balach, na dyskotekach oraz "pod chmurką”.

Niestety, czasu na podjęcie decyzji, gdzie się będziemy bawić, nie ma dużo. Zwłaszcza że w wielu lokalach zostały ostatnie wolne miejsca.

POD GWIAZDAMI
31 grudnia na scenie plenerowej przed Środowiskowym Domem Kultury w Gorzycach odbędzie się sylwestrowa zabawa "pod chmurką”. Od godziny 21 przed publiką występować będą muzycy z zespołu Fun Fire, z głośników popłyną dyskotekowe rytmy, a punktualnie o godzinie 24 rozpocznie się pokaz sztucznych ogni.
2010 rok mieszkańcy Tarnobrzega będą mogli pożegnać na sylwestrowej zabawie na placu Bartosza Głowackiego. Sylwestrowa impreza rozpocznie się o godzinie 20 i zakończy tuż po północy pokazem sztucznych ogni. Przez cztery godziny mieszkańcy Tarnobrzega będą mogli bawić się na dyskotece "pod gwiazdami”, a najlepszą muzykę do tańca gwarantują DJ-e i selektorzy: Damian "Uncle D Selector” Wojciechowski, Tomasz "Yasny Man” Sałata oraz "Daddy Bozo”.
W tę szczególną noc na tarnobrzeski rynek oraz przyległe ulice obowiązywać będzie zakaz wnoszenia alkoholu oraz nie wolno będzie używać środków pirotechnicznych. Sylwestrową zabawę organizują prezydent Tarnobrzega oraz Stowarzyszenie ESTEKA.
Tradycyjnie na placu Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury zbiorą się w sylwestrową noc mieszkańcy Stalowej Woli, aby wspólnie przywitać Nowy Rok. Z głośników popłynie taneczna muzyka, w planie jest też pokaz sztucznych ogni.
W Sandomierzu "sylwester pod gwiazdami” rozpocznie się już o godzinie 21. W programie między innymi potyczki didżejów, polonez z rycerzami wokół ratusza, pokaz fajerwerków i życzenia noworoczne od władz miasta. Do wspólnych tańców zachęcać będą znani didżeje. Po pokazie fajerwerków rozpocznie się zabawa taneczna, trwająca niemalże do rana. Organizatorami imprezy są Sandomierskie Centrum Kultury i Urząd Miejski w Sandomierzu.

BALE, DYSKOTEKI I PRYWATKI
Jeszcze do niedawna osoby chcące spędzić ostatni dzień roku na balu mogły przebierać w ofertach, teraz nie zostało ich za wiele, ale i wśród nich można wybrać coś dla siebie. O zabawie na balach możemy zapomnieć, nie ma już wolnych miejsc, a ostatnie wejściówki zarezerwowano na początku grudnia.
W Tarnobrzegu nie ma już wolnych miejsc w restauracji Fregata oraz w kawiarni TaPiMa. We Fregacie za bal para musiała zapłacić 320 złotych, a w TaPiMie - 260 złotych. Podobnie problem z miejscem jest w innych restauracjach. Młodzież może jeszcze kupić wejściówki na sylwestrowe dyskoteki w tarnobrzeskim klubie Orbita (49 złotych za osobę) oraz w All Capone (50 złotych za osobę).
W Stalowej Woli wszystkie restauracje organizują wielkie bale, a kluby - sylwestrowe dyskoteki. O ile na imprezy klubowe jest jeszcze szansa wejść, tak na przykład marzenia o zabawie w zajeździe Sezam, hotelu Hutnik czy też restauracji Roma trzeba odłożyć do pożegnania 2011 roku.
Osoby bardziej wymagające, a zarazem mogące wydać więcej pieniędzy na sylwestrową zabawę mogą udać się na bal organizowany na Zamku w Baranowie Sandomierskim. Organizatorzy zapewniają bajkową atmosferę, pełną zabawy, tańca, dobrego humoru, wszystko w średniowiecznym stylu. Oprócz rycerzy Zawiszy Czarnego czekają na gości wykwintne potrawy przygotowane przez szefa kuchni, bogaty wybór trunków, wspaniała zabawa przy muzyce tanecznej w wykonaniu zespołu muzycznego, konkursy z główną nagrodą - weekend dla dwóch osób w bajkowej scenerii Zamku w Krasiczynie, pokaz sztucznych ogni, a także wiele atrakcji i niespodzianek. Za te atrakcje trzeba jednak zapłacić 590 złotych za osobę.
Wielu mieszkańców naszego regionu, choćby ze względów oszczędnościowych, postanowiło pozostać w domu albo wybierze się na skromniejsze prywatki w gronie najbliższych przyjaciół.

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

WYPEŁNIJ Z NAMI PIT'a

WYPEŁNIJ SWÓJ PIT
<div style="position:relative;width:315px;margin:0 auto;">
<a href="https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000160148/"
title="Przekaż 1% naszej organizacji" target="_blank">
<img src="https://www.iwop.pl/szybki-start/pitax-new-start.png"
style="width:100%" alt="Przekaż 1% naszej organizacji" /></a></div>
Comenius Regio - wizyta studyjna Turcja (Mardin) - II mobilność
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]