Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Ogromny jeden procent tarnobrzeskiego Stowarzyszenia ESTEKA
Echo Dnia, Publication date: 2010-09-23

Zobacz orginalny artykuł

Echo Dnia

Ogromny jeden procent tarnobrzeskiego Stowarzyszenia ESTEKA

Konto Stowarzyszenia ESTEKA wzbogaciło się o 16 tysięcy złotych, które zostały zgromadzone w wyniku tegorocznej akcji "1 procent”.

Tarnobrzescy "Kawalerzyści” podsumowali tegoroczną akcję związaną z pozyskiwaniem jednego procenta podatku od osób fizycznych. Tym razem dzięki hojności darczyńców z Tarnobrzega i okolic ESTEKA uzyskała aż 16 tysięcy złotych.
- Podobnie, jak w poprzednich latach pieniądze z jednego procenta w całości przeznaczamy na realizację dwóch celów Stowarzyszenia - mówi Janusz Szwed, prezes Stowarzyszenia ESTEKA. - Pierwszy z nich to wsparcie wyjazdowej Akcji Letniej w 2011 roku. Kolejną inicjatywą, którą pragniemy zrealizować za pieniądze pochodzące w części z jednego procenta jest budowa nowoczesnego ośrodka hipoterapii w Tarnobrzegu.
Dokładne kwoty, które zostaną przeznaczone na poszczególne inicjatywy znane będą pod koniec września, kiedy to zarząd ESTEK-i podejmie taką decyzję.
Dzięki kwocie 7 tysięcy złotych pozyskanej w 2009 roku w trakcie minionych wakacji w Sielpi wypoczywali między innymi wychowankowie z Domu Dziecka w Skopaniu.

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

Załącznik do Regulaminu konkursu literackiego TARNOBRZESKIE STRASZONY 2013
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]