Stowarzyszenie Esteka
Jeden Procent OPP 1%
Ośrodek Hipoterapii EURATUS
Akcja Lato, obozy, kolonie, warsztaty
Fundacja Leonardo
Bezpłatny Miesięcznik Nasze Miasto
Kluby specjalnościowe
Ciekawe lato z Esteką w Tarnobrzegu. Dla dzieci i młodzieży jest ponad 400 miejsc
Echo Dnia, Publication date: 2015-05-25

ORYGINALNY TEKST

Dodano: 25 maja 2015, 8:44 Autor:

Ponad 400 miejsc dla dzieci i młodzieży w czterech placówkach przygotowało na nadchodzące wakacje Tarnobrzeskie Stowarzyszenie ESTEKA.

ESTEKA organizuje letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży od 2003 roku i posiada w tej dziedzinie spore doświadczenie.

ESTEKA organizuje letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży od 2003 roku i posiada w tej dziedzinie spore doświadczenie. (fot. archiwum)

Letni wypoczynek zorganizowany zostanie w Ustroniu, gdzie uczestnicy połączą letni wypoczynek z edukacją artystyczną. Od kilku lat kadrę stanowią instruktorzy muzyki, aktorzy teatrów muzycznych, choreografowie. Na zakończenie każdego z turnusów zostanie przygotowany materiał fonograficzny prezentujący dorobek uczestników.

W Czarnieckiej Górze koło Końskich na uczestników czeka ośrodek wypoczynkowy Zosieńka oraz turnusy wypoczynkowe, językowo-rowerowe, piłkarskie czy kolonie dla dzieci z klas I–IV szkoły podstawowej. Z kolei w Dąbkach koło Darłowa na turnusach wypoczynkowych uczestnicy będą korzystać z uroków morskiej plaży, a także zwiedzać okolice podczas wycieczek pieszych czy całodziennej wycieczki autokarowej. - W tym roku poszerzyliśmy również ofertę dla dzieci i młodzieży pozostającej w Tarnobrzegu – mówi Robert Kędziora, wiceprezes stowarzyszenia. – Przygotowaliśmy pięciodniowe półkolonie konne i turystyczno-żeglarskie. Od poniedziałku do piątku uczestnicy będą mogli pod okiem przeszkolonej kadry ciekawie spędzić czas wakacji.

ESTEKA organizuje letni wypoczynek dla dzieci i młodzieży od 2003 roku i posiada w tej dziedzinie spore doświadczenie. - Każdego roku przygotowujemy obozy, które zachęcają młodych ludzi do aktywnego wypoczynku – dodał Janusz Szwed, prezes zarządu. - Służą temu różne formy wypoczynku, gdzie uczestnicy rozwijają swoje pasje i zainteresowania.

FaniMani

KALENDARZ ESTEKI

KALENDARZ DZIAŁAŃ 

WYPEŁNIJ Z NAMI PIT'a

WYPEŁNIJ SWÓJ PIT
<div style="position:relative;width:315px;margin:0 auto;">
<a href="https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000160148/"
title="Przekaż 1% naszej organizacji" target="_blank">
<img src="https://www.iwop.pl/szybki-start/pitax-new-start.png"
style="width:100%" alt="Przekaż 1% naszej organizacji" /></a></div>
PÓŁKOLONIA KONNA - VII turnus
newsletter

newsletter

Facebook

Twoje wsparcie dla stowarzyszenia Esteka:
darowizna on-line
przekaż 1% podatku
darowizna rzeczowa
zostań wolonatriuszem
[Zamknij okno]